top of page
Untitled_1.179.1.jpg

Kamila i Graeme

Polsko-Szkockie wesele

Niecodziennie się zdarza, żeby na wesele do Polki wybierali się prawdziwi Szkoci w kiltach. A jednak! Kamila i Graeme to międzynarodowa para, która dodatkowo pasjonuje się podróżami i ma znajomych z całego globu. Niesamowite było móc przebywać w tym różnorodnym towarzystwie i obserwować jak razem wzruszają się, przeżywają i bawią do białego rana.

Ślub humanistyczny

Pierwszy raz miałem okazję filmować ten rodzaj ceremonii i byłem pod wrażeniem jak pełna emocji i osobista była to chwila. Dodatkowym zaskoczeniem było to, że to właśnie mamy Pary Młodej poprowadziły całą uroczystość. Wzruszenie, ale też radość i szczęście były nieopisane. A wszystko to pod gołym niebem, na przepięknych zielonych terenach Stodoły w Ołoboku.

Stodoła w Ołoboku

To jedno w moich ulubionych ślubnych miejscówek na mapie Polski. Z praktycznego punktu widzenia jest tam wszystko: sama sala, piękne i obszerne tereny zielone, a nawet pokoje dla gości. 

A sama sala to piękne połączenie stylu rustykalnego i boho z elegancją. Serio, dla mnie to niepowtarzalne miejsce z super klimatem i atmosferą. Uwielbiam tam pracować i bardzo serdecznie polecam.

główny film ślubny

Spodobał ci się film?

Porozmawiajmy, czy mogę wykonać taki również dla ciebie!

tagi: wesele w namiocie, ślub plenerowy, artystyczne filmy ślubne, Zielone Wzgórza, filmowiec ślubny,  filmowiec ślubny Wrocław, wesele w stodole, boho, rustykalne wesele, plener ślubny

bottom of page