top of page

Cześć, jestem Filip!

Od zawsze miałem w sobie potrzebę tworzenia. Ograniczanie jej sprawiało, że nadmierne pokłady kreatywności zaczynały niebezpiecznie gotować się w mojej głowie. Filmowanie i fotografia pomagają mi znaleźć tego ujście i wyrazić swoje emocje, przedstawić fascynujące historie i pokazać piękne rzeczy.

Poza tym mam wiele innych pasji. Uwielbiam robić kawę: od samodzielnego zmielenia pierwszych ziaren, do ostatniej kropli skapującej z filtra.

Zakochałem się w pieczeniu prawdziwie włoskiej pizzy: formowaniu ciasta, dobieraniu składników i pieczenia na rozgrzanym kamieniu.

Uwielbiam czytać książki i chłonąć filmy i seriale. Jestem jedną z tych osób, dla których idealny wieczór to właśnie ten z książką i kubkiem kawy lub herbaty w ręku.

Gram na gitarze i mimo że dziś już wiem, że nie zostanę gwiazdą rocka, to dalej lubię sobie poszarpać za struny.

Pasjonuję się naturą, uwielbiam spacery po lesie i wypoczynek na łonie przyrody. Szałas, ognisko i własnoręcznie przygotowany posiłek w menażce to totalnie moje klimaty.

IMG_4651.jpg

Jak widzisz mógłbym pisać o rzeczach które mnie interesują jeszcze długo, ale bardziej ciekawi mnie, z jaką historią Ty do mnie przychodzisz.

 

Skorzystaj z różnych metod kontaktu i opowiedz mi trochę o sobie, a wierzę, że razem uda nam się stworzyć coś niesamowitego.

zakres działania

Urodziłem się i wychowałem w Bolesławcu i to tu mam najwięcej zleceń, ale prawda jest taka, że żadnym problemem jest pojechać trochę dalej! Dolny Śląsk, Wielkopolska, ostatnio nawet odwiedziłem Szczecin, więc odległość to kwestia umowna.

śmiało, opowiedz mi o sobie

Swobodnie napisz do mnie maila lub wypełnij formularz poniżej. Chętnie odpowiem w ciągu 24 h. Spokojnie zwracaj się do mnie na ty 😉

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za zgłoszenie!

_MGL8156-Pano-min.jpg
bottom of page