top of page
IMG_4906.jpg

Julia i Marcin

Przepiękne Zielone Wzgórze

Nie będę ukrywał - najlepiej i najłatwiej pracuje się, kiedy wszystkie wydarzenia dnia ślubnego odbywają się w tym samym miejscu. Wiem, że często to niemożliwe, ale zawsze zachęcam do podjęcia takich kroków. Dla Pary Młodej i wszystkich gości jest to spore ułatwienie, niweluje stres związany z dotarciem na miejsce o określonej godzinie, a dla usługodawców to jak manna z nieba. I jak pewnie można się domyślić, u Marcina i Julii dokładnie tak było. Zielone Wzgórza to piękne miejsce, w którym nie tylko zorganizujecie wesele, ale także ślub plenerowy oraz przygotowania. Byłem zachwycony, jak wszystko jest blisko siebie, a jednocześnie miejsca te są w wyraźny sposób rozdzielone: klimatyczne wnętrza domków, służące parze młodej do przygotowań; delikatne wzniesienie, na którym odbywała się ceremonia zaślubin oraz całkiem obok sala weselna w tak przecudownym klimacie, że mógłbym tam filmować codziennie.

Rustykalnie i blisko natury

Wnętrze sali (którą właściwie stanowił dach oraz namiotowe ściany) to jedno. Ale cała otoczka wokół, to jakie możliwości plenerowe daje okolica to całkiem odmienny temat! Pełnoprawna strefa chilloutu, z materiałowymi leżakami, pełen kwiatów ogród, staw z molo wychodzącym pomiędzy trzcinami, czy wreszcie pole pełne żółtych kłosów. Nie wykorzystać takich warunków byłoby grzechem, a dzięki temu, że pogoda bardzo nam dopisała, ujęcia wyszły mega dobre.

Przepiękne wspomnienia

Co roku przynajmniej raz towarzyszy mi najlepsze uczucie, jakie jest możliwe w tej branży. Kiedy kończy się czas pracy, a mi wcale nie chce się wracać do domu. Przy Julii i Marcinie czułem się, jakbyśmy znali się kilka lat. Podobnie swobodnie rozmawiało mi się z ich zaproszonymi gośćmi: widać, że każdy wiedział po co przyszedł na to wesele. Dzięki ich energii sam po powrocie do domu jeszcze długo nie mogłem zasnąć, a nawet po wielu tygodniach wciąż wspominam ten ślub, jako jeden z najlepszych w mojej karierze.

główny film ślubny

Spodobał ci się film?

Porozmawiajmy, czy mogę wykonać taki również dla ciebie!

tagi: wesele w namiocie, ślub plenerowy, artystyczne filmy ślubne, Zielone Wzgórza, filmowiec ślubny,  filmowiec ślubny Wrocław, wesele w stodole, boho, rustykalne wesele, plener ślubny

bottom of page