top of page
tło_1.60.1.jpg

Julia i Michał

Przygotowania w Pałacu Szczepowice

Dawno już nie było takiego ślubu, który w jeden dzień zagwarantowałby mi tylu niesamowitych miejscówek. Najpierw we wspaniałych, eleganckich wnętrzach Pałacu Szczepowice Julia i Michał spędzali czas na przygotowaniach, ale ubrania to nie jedyne co ich interesowało. Obojgu z nich towarzyszyli najbliżsi, więc samo ubieranie zeszło na dalszy plan. I uważam, że jest to jeden z najfajniejszych momentów z tego dnia, kiedy Julia jeszcze w szlafroku, w promieniach porannego słońca, nie spiesząc się nigdzie mogła wraz z koleżankami raczyć się szampanem. Każdego szczerze zachęcam, aby przygotowania nie ograniczać tylko do obowiązkowego ubrania się, ale wykorzystać ten czas i nieco odprężyć się przed nadchodzącym dniem. 

Ślub w klasztorze Braci Mniejszych

Następnie odwiedziliśmy majestatyczny, przepiękny Klasztor Kapucynów, gdzie Para przysięgała sobie miłość. Ten kościół zrobił na mnie niesamowite wrażenie swoim wystrojem. Sam ukryty pozostawał w lesie, dojazd do niego był nie lada wyczynem, a otaczające go gęste drzewa tworzyły niesamowity klimat. W środku zaś nawet gdyby nie został przystrojony w żaden sposób prezentowałby się niesamowicie majestatycznie. Biel i brąz świetnie ze sobą współgrały tworząc efekt wow.

Wesele w namiocie

Po ceremonii wróciliśmy do miejsca przygotowań. Sama impreza za to odbyła się na tyłach pałacu, gdzie stanął najprawdziwszy namiot, przyozdobiony milionem lampek i świec. Było to dla mnie mega zaskoczenie, wcześniej bowiem nie miałem okazji dostrzec tej konstrukcji. Miejsce było doprawdy magiczne, nie wspominając o świetnych plenerach, vanie z prosecco czy kapeli porywającej gości do szalonego tańca. Wszystko to złożyło się na niesamowity klimat. Długo nie zapomnę tego dnia, i bardzo jestem wdzięczny, że mogłem być jego częścią. 

główny film ślubny

Spodobał ci się film?

Porozmawiajmy, czy mogę wykonać taki również dla ciebie!

tagi: wesele w namiocie, ślub w klasztorze, ślub plenerowy, artystyczne filmy ślubne, Pałac Szczepowice, filmowiec ślubny,  filmowiec ślubny Wrocław

bottom of page