top of page

wszystko, czego sobie życzysz

Tworzę filmy promocyjne, dzięki którym klienci lepiej poznają Twoją firmę.

Tworzę filmy reklamowe, które pomogą Twojej marce się rozwinąć.

Potrafię wykonać filmową relację z Twojego wydarzenia, tak aby widz poczuł, jakby sam w nim uczestniczył.

Nieważne, czym Ty się zajmujesz. Ważne, że ja mogę się tym zająć.

moje dotychczasowe projekty

D-LINE

STUDIO URODY

MEDI_SPA

GABINET FIZJOTERAPII

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY
W POZNANIU

FILM NA 100-LECIE

ZAWODY WĘDKARSKIE

RELACJE Z ZAWODÓW

ile to kosztuje?

I CO STOI ZA CENĄ?

Każdy projekt komercyjny jest wyceniany indywidualnie, bo nie ma dwóch takich samych filmów.  Cena zawsze zależy od miejsca, ilości poświęconego czasu, długości filmu, użytego sprzętu i kilku innych czynników, które zawsze biorę pod uwagę przy wycenie.

Poniżej przedstawiam poszczególne etapy, które wchodzą w skład produkcji filmu i składają się na jego ostateczną cenę.

PREPRODUKCJA

Cała praca wykonana jeszcze przed faktycznym wejściem na plan. Jeśli projekt tego wymaga, tworzę szczegółowy scenariusz, opracowuję założenia i cele, jakie film ma spełniać, wymyślam jego formę i formułę. Ten etap zawiera też konsultacje z klientem.

DZIEŃ ZDJĘCIOWY

To ten moment, kiedy wchodzimy na plan i realizujemy zamysł filmu opracowany w preprodukcji. Niezależnie ile godzin to zajmuje, ja zawsze liczę wszystko w dniach zdjęciowych. To oznacza, że 16 godzin nagrywania możemy zmieścić w ciągu jednego dnia, ale równie dobrze rozłożyć to na dwa dni. Wybór należy do ciebie.

MONTAŻ

Mówi się, że film powstaje dopiero w montażu i jest w tym trochę racji. Kiedy cały materiał zostaje nagrany ja siadam w zaciszu swojej pracowni i w towarzystwie komputera i niezliczonych ilości czarnej kawy kleję razem to co nagraliśmy. To też często najbardziej czasochłonny etap produkcji filmu. Stąd czas oczekiwania na gotowy produkt może wynosić nawet miesiąc.

KOREKCJA BARWNA

Dużym zaskoczeniem może okazać się fakt, że materiał bezpośrednio po nagraniu nie nadaje się kompletnie do obejrzenia. Jest mało kontrastowy, wyprany z kolorów i dopiero po zmontowaniu filmu wykonuje się tak zwane kolorowanie. To bardzo ważny etap, podczas którego nadaje się ostatnie szlify i charakter całemu filmowi. Prywatnie - moja ulubiona czynność :)

LICENCJA MUZYKI

Nie ma filmu bez muzyki, a za taką dobrą należy zapłacić. Dlatego do każdego projektu używam licencjonowanej muzyki, do której dostęp wykupuję na specjalnie stworzonych do tego platformach. W ten sposób wszyscy mamy pewność, że działamy legalnie i nikt nie pozwie nas za bezprawne wykorzystanie własności intelektualnej. 

napisz do mnie!

_MGL1567-min.JPG

Razem zróbmy coś świetnego

bottom of page