top of page
Zrzut ekranu 2022-03-25 204925.jpg

Emilia i Emmanuel

Ślub polsko-francuski

Do dziś bardzo miło wspominam to, co wydarzyło się tamtego ciepłego, sierpniowego dnia, kiedy spotkałem się z Emilią i Emmanuelem. Mimo że dzień rozpoczął się od ogromnego korka na autostradzie, przez który prawie spóźniłem się na przygotowania. Ale mimo tego Para zachowała pełen spokój, luz i tak miało pozostać już przez cały dzień. W ich mieszkaniu oprócz nich byli tylko świadkowie. Dopiero wtedy zdałem sobie sprawę ile niepotrzebnych nerwów przysparza całe otoczenie składające się z najbliższej rodziny, przyjaciół i znajomych. Tutaj było bardzo spokojnie, intymnie i kameralnie, dzięki czemu nawet mimo małego opóźnienia nie czuć było żaden spiny czy zdenerwowania.

Międzynarodowe wesele

Wśród gości byli oczywiście Polacy i Francuzi, ale oprócz nich Para zaprosiła również bliskich z Niemiec, Anglii i Holandii, co dało nam w pełni międzynarodowe wesele. Mimo tego przyjęcie wcale nie było duże i został zachowany klimat kameralności. Kościół podczas ceremonii wydawał się wręcz pusty, ale nikomu to nie przeszkadzało. Para Młoda zaprosiła na niego najbliższe sobie osoby i widać to było po ich zachowaniu - że każdy zaproszony gość jest dla nich naprawdę ważny.

Przyjęcie w Spichlerzu Galowice

Spichlerz Galowice to miejsce o klimacie nie do podrobienia. Położony pod Wrocławiem, w otoczeniu zieleni ma mnóstwo zakamarków sprzyjających kameralnym przyjęciom w stylu slow wedding. Sama sala nie jest zbyt duża, ale to nie ona odgrywała tu najważniejszą rolę. Goście dużo częściej niż na tańcu, spędzali czas na dworze, racząc się drinkami i rozmawiając stojąc w cieniu wielkiego drzewa lub odpoczywając w leżakach. Niektórzy szczególnie chętnie zgromadzili się wokół ogniska, a potem okazało się, że są  nawet kiełbaski do pieczenia! Od tamtej pory uważam to za genialny pomysł. Sam czułem się na tym weselu bardziej jako gość niż wykonawca, za co szczerze Parze dziękuję. Stworzyli niesamowitą atmosferę, gdzie było miejsce i na szaloną zabawę i na odpoczynek.

główny film ślubny

Spodobał ci się film?

Porozmawiajmy, czy mogę wykonać taki również dla ciebie!

tagi: ślub boho, ślub międzynarodowy, ślub plenerowy, artystyczne filmy ślubne, Spichlerz Galowice, wesele w spichlerzu, filmowiec ślubny,  filmowiec ślubny Wrocław

bottom of page