top of page
martyna maciek.jpg

Martyna i Maciek

Ślub w centrum Polski

Totalnie czym innymi jest tworzenie filmu ślubnego dla Pary, którą zna się osobiście już trochę czasu. Dlatego też wyjątkowo wspominam ten dzień, a właściwie kilka dni, podczas których powstał ten film.

Z Martyną i Maćkiem znam się ze studiów, nawet mieszkaliśmy razem przez dwa lata w jednym mieszkaniu. Powiedzieć że się ze sobą zżyliśmy to jak nic nie powiedzieć, dlatego tak wyjątkowe były dla m nie chwile spędzone z nimi podczas ich wesela. Wyjątkowa też była podróż, bo żeby w pełni komfortowo pracować, trzeba było wyjechać dzień wcześniej. Do pokonania miałem bowiem ponad 400 km.

List w dniu ślubu

Muszę się pochwalić, że to ja zasugerowałem Parze ten pomysł. Aby napisali do siebie listy, które odczytają sobie w dniu ślubu. Początkowo trochę się tego obawiali, ale koniec końców udało mi się ich namówić i okazało się to strzałem w dziesiątkę! W czasie przyjęcia udaliśmy się w ustronne miejsce, a oni odczytali sobie wzajemnie własne słowa. Dawno tak się nie wzruszyłem podczas kręcenia filmu. Każdej Parze, która zastanawia się nad takim pomysłem mówię: warto! Doświadczycie pięknych chwil i emocji, a nic tak dobrze nie wygląda na filmie jak prawdziwe i szczere emocje. 

główny film ślubny

Spodobał ci się film?

Porozmawiajmy, czy mogę wykonać taki również dla ciebie!

bottom of page